HAKKIMIZDA

Mersin Halı Yıkama

Maxas Grup olarak 2006 yılından bu yanda Türkiye’ de bulunan pek çok firmaya ve kuruluşa iş elbiseleri, pantolon ceket takımlar, yelekler, kabanlar, boy ve askılı tulumlar, su geçirmez ürünler, promosyon ürünleri (şapka, tshirt, bayrak, havlu vs) tasarımı üretimi ve ihracatı konusunda hizmet vermekteyiz. 10 yıllık tecrübesi olan Maxas Grup faaliyete geçtiği günden itibaren yeniliğe inanan, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden genç bir kadroyla devam eden firmamız müşterilerine iyi ve hızlı hizmet sunma hedefiyle çalışarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hareket etmektedir.


Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek modern teknolojiyi süratle tesislerine taşıyarak, bugün bölgenin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır. Ürünlerimizin her biri kullanıcıların tüm taleplerini karşılayabilmek amacıyla, imalatın her aşamasında, ayrı ayrı kalite kontrolden geçmektedir. Tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek adına özgün model, tasarım, kalite, zamanında teslimat, geniş ürün yelpazesi ve müşteri hizmetlerimizde sürekli yenilikler yaparak sektördeki farlılığımızı ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Sürekli kendini yenileyen Maxas Grup ‘Teknik Tekstil’ konusunda da geniş bilgi ve tecrübeye sahiptir. Tesislerimizde endüstriyel, yüksek görünebilir özellikte, su geçirmez ve nefes alabilir, geç tutuşur, su ve yağ itici, anti statik ve anti bakteriyel ürünler Avrupa standartlarında üretilmektedir. Maxas Grup müşteri memnuniyeti, beklentiye uygun ürünü, uzun ömürlü, doğru zamanlı, en uygun fiyata, zamanında teslimat ve satış sonrası garanti ve çözüm bulucu prensiplerinden ödün vermemektedir.